Zde můžete psát své názory, připomínky, reakce a dotazyPřehled komentářů
Málo času, ale dvě z radnice jsem už tam dal. Musím ještě promyslet kam je umístit. Ještě chvíli vydrž, přes víkend to snad dopadne.
fotky
(Šotek nejml., 10. 7. 2008 13:29)Chtěl sem se zeptat zda nemáte více starších fotek, jde mi o fotky kde by byl Fanda Šotola.
foto
(werča, 13. 6. 2008 15:59)ach jo..to mě pobavilo..ne potřebujeme samozřejmě fotky (z big bandu),které jsu starší..nejlépe od začátku..
Foto
(Jimmy, 13. 6. 2008 15:12)Kdyby jste potřebovali nějakou erotickou fotku, tak já mám foto,jak jsem úplně nahatej na bílý kožešině. (Z roku 1946).
fotky
(werča, 11. 6. 2008 15:15)no jo tak určo se něco najde..musí se to hlavně sehnat a říct na zkoušce ,aby všichni něco přinesli..pak by se to třeba oskenovalo(kdyžtak mám scaner)..pár jsem jich viděla..a stálo by to za to ne?:-)
Foto ...
(Správce, 11. 6. 2008 0:24)No vidíš docela dobrý nápad, jen jestli bude ochota něco najít a nechat to vystavit.
fotky
(werča, 10. 6. 2008 20:18)víte ,co mě napadlo?nechtěli by jste všechni třeba přinést fotky ,které jste nafotili ,když jste začínali?abychom tu měli něco zajímavého..aspon by jste zavzpomínali..:-)
Nová Paka
(Jimmy, 28. 5. 2008 11:35)Hezký fotky z Paky. Jenom mě nejde do hlavy, kde sehnala Werča tu dvoumetrovou flétnu??? (viz 16.jpg).
další text
(werča:-), 14. 5. 2008 21:21)tý jo kdo psal tu opravu??:-) teda to je pěkně hnusné to by mě ani samotnou nenapadlo:-D ale určitě s tebou zuzko počítáme..ti kluci nejsou nic moc:-)seš lepší:-d
RE...
(Správce, 5. 5. 2008 20:07)Tak ať ti to dopadne a pak se ukaž, určitě se s tebou počítá. Hráčů není nikdy dost a díky za chválu. Měj se ...
oprava
(Zuzka, 3. 5. 2008 16:45)aaa koukám že už mi z toho pracovního nasazení pěkně šplouchá na maják, protože napsat dámy s měkkym i se nemá :o)jedině že by to bylo dá mi....nebo nedá? :o)
...
(Zuzka, 3. 5. 2008 12:28)Tak pánové a dámi, konečně sem našla existenci těchto stránek, takže Vás všechny strašně zdravim, za 14 dní maturuju tak až se proberu z bezvědomí tak se ozvu a doufám že se mnou ještě počítáte, protože sem zaslechla nějaký drb o novym 3. pozounu ... jinak stránky se moc povedly chválim chválim. Ahoj ahoj Zuzka
......
(werča, 1. 5. 2008 22:16)no tak mě se to taky líbí a hnedka jsem si myslela(než jsem to dočetla) že tam bude něco s uklízením..no já uklízím ráda ale tohle bych mohla uklízet tak možná jednou-a to jako brigádu(ale nemohla bych sama) ...:-D:-)
Pyramida
(Jimmy, 30. 4. 2008 11:07)Hezký baráček, ale jako chatu bych to nechtěl.Nejen, že zatím na to nemám prachy, ale hlavně - nerad uklízím.
foto
(werča, 29. 4. 2008 18:11)
Tady jez našeho výletu fotka toho hotelu pyramida....Važte si toho ,protože jsem musela kámoškuukecat ,aby mi ho vyfotila:-)
http://www.pecashome.cz/foto/20080415_exkurze_praha/ipage00352.php
Bývalý 3.trb pro new 3. trb.
(Jimmy, 28. 3. 2008 21:14)
Místo 3.trombonu je velice výhodné - hlavně na zkouškách. Z celé sekce je nejblíže k dusítkům.
(Hlavně k těm skleněným). Zdravím všechny muzikanty i hudebníky - hlavně Zuzanku. Jarda.


Re: fotečky
(Vedoucí, 10. 7. 2008 16:03)